Apie mus

Įmonė buvo įkurta 2008 metais, ir mes padarėme gerą vardą tarp mūsų klientų. Per šiuos metus mes sukūrėme puikias profesionalų komandas, kurios leidžia mums greitai ir kokybiškai įvykdyti jūsų norus. Mes palaikome draugišką požiūrį į kiekvieną klientą ir lankstų požiūrį į rinką. Štai kodėl siūlome tik konkurencingas kainas.
Mes esame čia, kad padėtume jums:
Jei turėsite planą pristatyti savo namuose naujumą ir artimiausiu metu papuošti savo namų ar biuro langus naujomis dekoracijomis;
Jei norite pakeisti senus užuolaidos šiuolaikinėmis žaliuzėmis, žaliuzėmis arba romaninėmis žaliuzėmis;
Jei planuojate pirkti vabzdžių langus ar duris;
Jei jums reikia patarimo, kaip tinkamiausiu ir naudingu būdu padengti savo langą ir išvengti erzinančių saulės spindulių.
Mes galime pasiūlyti daugiau nei 400 audinių pasirinkimų. Didelis, išskirtinis kokybiškų audinių asortimentas neabejotinai leis jums pasirinkti tinkamą ir tinkamą jūsų namų ar biuro langų dangą. Mes teikiame paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, institucijoms ir organizacijoms. Mūsų paslaugos apima Lietuvą, Latviją ir Estiją. Mūsų kvalifikuotas amatininkas pristatys visą medžiagą iš savo namų ar biuro. Mes visada pasiruošę patarti ir padėti jums renkantis geriausią sprendimą.
Kokybiškos medžiagos, patikima montavimo paslauga ir konkurencingos kainos yra tvirtas pagrindas ilgalaikiam bendradarbiavimui. Platus produktų asortimentas leidžia mums rasti paprastus sprendimus įvairiausioms problemoms, susijusioms su langų danga ir dekoravimu.
Mūsų sėkmės šioje srityje priežastis yra mūsų nuolat atnaujinami produktų katalogai. Tai leidžia mums pasiūlyti naujausius langų dengimo būdus ir elegantiškus audinius. Mes padėsime jums sukurti patogią namų ar biuro aplinką.

Susisiekti

Susisiekite
Su mumis

like

Mes disbame visoje lietuvoje!

roletai24 8 600 00 400 info@roletai24.it

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

[recaptcha]

X
Nemokamas specialisto iškvietimas