Nestandartinis sprendimas

plisse3Būsto stilius – tarsi diktatorius: jis reikalauja, kad langai būtų apipavidalinti ne bet kaip. Juk langų uždanga svarbi ne tik kaip apsauga nuo saulės, bet ir kaip namų dekoro elementas, suteikiantis interjerui išskirtinio originalumo, tad nieko keista, kad gamintojai kuria naujus produktus šiuolaikiškiems namams. Vienas jų – plisuotos žaliuzės.

Nestandartinis sprendimas

plisse2

Buvome įpratę metalines žaliuzes laikyti šiek tiek beveide ir šalta langų uždanga, tačiau plisuotos žaliuzės šį stereotipą paneigia. Klostuotas audinys išsiskiria subtiliomis linijomis, suteikiančiomis namams šilumos ir unikalumo, pro jį sklindanti saulės šviesa kuria romantišką nuotaiką. Plisuotos žaliuzės interjere atrodo daug įspūdingiau ir šiuolaikiškiau nei, pavyzdžiui, ritininės užuolaidos.

Svarbiausi privalumai

plisse5

• Plisuotos žaliuzės gali būti pačių įvairiausių matmenų ir geometrinių formų, todėl tinka tiek įprastiems, tiek nestandartiniams langams – trikampiams, ovaliems, arkiniams ir net palėpės stoglangiams, kuriems ne taip paprasta parinkti stilingą uždangą. • Yra daugybė būdų, kaip atitraukti žaliuzes, tad jomis galima dengti langus iš viršaus, apačios, šonų ar per vidurį ir pagal poreikį reguliuoti apšvietimą. • Sutrauktos užima mažai vietos, tad netrukdo grožėtis vaizdais pro langą.

Šis langų dengimo būdas modernus, tačiau kartu ir paprastas, tinka visiems langams.

plisse6

Plisuotos žaliuzės pasižymi savo universalumu. Jas lengva prižiūrėti, todėl tinka tiek biurams, tiek individualiam būstui. Plisuotos žaliuzės yra patvarios, puikiai sulaiko nepageidaujamą šviesos perteklių ir išsaugo Jūsų privatumą. Jos turi subtilias, tačiau stilingas žaliuzėms būdingas linijas ir nestandartinį suprojektavimą. Gaminamos iš patvarių ir tik aukščiausios kokybės medžiagų.

Susisiekti

Susisiekite
Su mumis

like

Mes disbame visoje lietuvoje!

roletai24 8 600 00 400 info@roletai24.it

Sekite mus

Nemokamas specialisto iškvietimas

Užpildykite formą ir mūsų meistrai Jums patogiu laiku atvažiuos į Jūsų namus ar biurą ir priims užsakymą.

Vidaus žaliuzėsIšorinės žaliuzėsRoletaiRomanetėsMarkizėsTinkleliai nuo vabzdžių
Pastabos *

[recaptcha]

X
Nemokamas specialisto iškvietimas